Mercedes-Benz

Finansman Ürünleri

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Mercedes-Benz marka otobüs sahibi olmak isteyen müşterilerine ihtiyaçları ve gereksinimleri doğrultusunda geliştirdiği çeşitli ödeme planları sunar.

Standart Ödeme Planı

Standart Ödeme Planı

Geliriniz sabit ve düzenli ise, Standart Ödeme Planı tam size göre olabilir. Seçtiğiniz vade boyunca, aylık tutarı sabit geri ödemelerle dilediğiniz araca sahip olabilirsiniz. Standart Ödeme Planı ile “Standart Dışı” bir yaşamı planlayabilirsiniz.

Mevsimsel Ödeme Planı

Mevsimsel Ödeme Planı

Ödemeleriniz, gelirinize göre mevsimsel olarak değişebilir. Size ve şirketinize özel ödeme koşulları ile gelirinizin arttığı dönemlerde yüksek tutarlı, gelirinizin nispeten azaldığı dönemlerde küçük tutarlı ödemelerinizi yapabilirsiniz.

+3 Finansman

+3 Finansman

+3 Finansman Ödeme Planı ile ödemelerinizin tutarını ve vadesini gelirinize uygun olarak belirleyebilirsiniz. Düşük tutarlı düzenli ödemelerinizin ardından vade sonunda toplu bir ödemeyle aracınıza rahatlıkla sahip olabilirsiniz veya vade sonunda son ödeme tutarınızı yeniden kredilendirebilirsiniz. Tercihiniz yepyeni bir araçsa eski aracınızı geri verip kalan tutar için düşük ödemeli yeni bir kredi planına sahip olabilirsiniz.

2. El Finansman

2. El Finansman

2. El Daimler marka bir araç almayı düşünüyorsanız, 2. El Finansman sizin için en uygun seçenek. Aracınıza Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in sunduğu avantajlardan yararlanarak sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bir yetkili bayimize uğrayarak finansal hizmet alternatiflerimizden birini seçmek.

Ayın kampanyalarını görüntüleyin

Size en uygun finans seçeneğini bulun