Mercedes-Benz

Sıkça Sorulan Sorular

Used 1 Nedir?

Used 1, profesyonel ve üstün kalitede hizmetiyle size benzersiz 2. El hafif ticari araç seçenekleri sunar. Tek noktada tam hizmet felsefesiyle hareket eder; alım, satım, takas ve finansman işlemlerinizde gereksinim duyduğunuz her aşamada yanınızda olur.


Used 1, araç alım ve satımında hem marka ve modelden, hem de adet ve maddi tutarın büyüklüğünden bağımsız olarak hizmet vermektedir. 2. El kapsamında her tür projede müşterilerine koşulsuz destek sunmaya hazırdır.

Used 1'ın avantajları nelerdir

  • Size en uygun 2. El hafif ticari araçlara kolayca ulaşmanızı ve hızlı bir seçim yapmanızı sağlar.
  • Detaylı ekspertiz ile güvenilir alım-satım hizmeti sunar.
  • 2. El hafif ticari araçlar ile birlikte ihtiyacınıza en uygun finansman ve sigorta hizmetini de sunar.
  • Alım ve satım aşamalarında hizmet süreci güvenilir ve hızlıdır.

Used 1’da hangi araçlar mevcuttur?

Used 1'ın geniş ürün yelpazesinde yalnız Mercedes-Benz değil; her marka, model ve yaşta sınıflandırılmış 2. El hafif ticari araçları bulabilirsiniz.

Used 1’a otobüsümü satmak için ne yapmalıyım?

Aracınızın markası, modeli ne olursa olsun Used 1 alım/satım yönetmenini arayıp hafif ticari aracınız ile ilgili bilgileri aktarmanız yeterlidir. Used 1 alım/satım yönetmeni verdiğiniz bilgileri değerlendirerek aracınıza bir ön değer belirleyecektir. Aracınızın bedeli konusunda mutabakat sağlanınca, randevu tarihi belirlenecek ve aracınız detaylı ekspertize alınacaktır. Ekspertiz sonucunun verilen bilgilerle uyumlu olması durumunda, belirlenen değer üzerinden aracınızın bedeli peşin ve nakit ödenerek satın alınır. Ekspertiz neticesi farklı ise değer revize edilir ve karşılıklı mutabakat sağlandığı taktirde, aracınızın satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Used 1’daki 2. El hafif ticari araçlara nasıl ulaşabilirim?

Used 1’ın “Used 1.com.tr” web sayfasında, Hadımköy - İstanbul lokasyonumuzda ve yurt çapına yayılmış yetkili Mercedes-Benz bayilerinde, BusStore güvencesinde satışa sunulmuş tüm 2. El hafif ticari araçlara ulaşabilirsiniz.

Detaylı ekspertiz nedir?

Tüm hafif ticari araç alım aşamasında Used 1 uzman personeli tarafından detaylı ekspertize alınır. Size aracınızla ilgili doğru ve net bilgiler aktarılır. Hem Hadımköy’de hem de bayi lokasyonlarında sunulan ekspertiz hizmetinde; öncelikle ön kontrol formuna göre tespit edilmiş fiyatta mutabık kalınır. Sonra detaylı ekspertiz sürecine geçilir ve nihai fiyat tespit edilir. Size, aracınızı satarken de araç alırken de her daim güvenilir bir ortam sunulur.

Used 1’da alım-satım işlemleri nasıl yürütülür?

Alım ve satım sürecindeki muayene, noter, trafik işlemlerinizde uzman Used 1 personeli size destek verir. Tüm işlemler güvenilir bir şekilde, zamanında ve en üstün kalite anlayışı ile yürütülür. Size de işlemlerin sorunsuz olarak tamamlanmasının keyfini çıkarmak kalır.

Used 1’dan araç alırken kredi alabilir, sigorta yaptırabilir miyim?

Finansman ve sigorta çözümleri de 2. El hafif ticari araçlar ile birlikte sunulmaktadır. Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ile gelirinize en uygun, esnek ödeme planları yaratılır. 2. El araçlar, tek noktada tam hizmet felsefesiyle sizlerle buluşur.